Organogram

 

Directie

Raf Van Ransbeeck

Directeur

Charles-Eric Clesse

 Adjunct-directeur 

 

Adviseurs

Jos De Vos

Adviseur opleiding

0496/100 207

Sabine Dumont

Financieel juridisch adviseur

02/518 49 41

 

Directiesecretariaat

Mathias Vandepoele

Management assistant

02/518 49 42

 

Dienst opleidingen

Stefanie Vanacker

Attaché dienst opleidingen

02/518 49 63

Etienne Hofman

Attaché dienst opleidingen

02/518 49 54

Evelyne Fremaux

Attaché met opdracht

Peter De Keulenaer

Attaché dienst opleidingen

02/518 49 64

Martyna Falkowska-Clarys

Attaché dienst opleidingen

02/518 49 67 

 Rémi Boigelot

Attaché dienst opleidingen

02/518 49 69

Josiane Franck

Attaché dienst opleidingen

Brecht Engerie

Administratief deskundige dienst opleidingen

02/518 49 55

Annick Van Der Gucht

Administratief deskundige dienst opleidingen

02/518 49 57

Guido Bottacchi

Administratief assistent dienst opleidingen

02/518 49 58

Xuan-Uyen Nguyen

Administratief assistent dienst opleidingen

02/518 49 56

Manon Collinet

Administratief deskundige dienst opleidingen

 

Gilles Saelens

Administratief assistent dienst opleidingen

 

Nazan Küçükbinar

Administratief assistent dienst opleidingen

   

 

Multimedia

Roselyne Marot

Administratief deskundige opleidingen en multimedia

02/518 49 72

Thomas Cornado

Administratief deskundige opleidingen en multimedia

02/518 49 68

 

Coördinatie & kwaliteitsbewaking

Jimmy Compper

Deskundige Coördinatie & Kwaliteitsbewaking

02/518 49 59

Véronique Debremaeker

Deskundige Coördinatie & Kwaliteitsbewaking

02/518 49 60

 

Dienst internationale opleidingen

Ümit Oral

Attaché internationale aangelegenheden

02/518 49 66

Karin Carlens

Magistraat met opdracht internationaal

02/518 49 61

Florence Borcy

Attaché met opdracht

02/518 49 52

 

 

Juridische ondersteuning

Aline Godfroid

Steundienst attaché

02/518 49 48

 

 

Boekhouding

Pascale Cosse

Boekhouder

02/518 49 44

Emmy De Clercq

Boekhouder

02/518 49 89

 

Communicatie

 

Auditeur communicatie

 

 

 

Gebouw en contractenbeheer

Amina Zazaa

Deskundige gebouw- en contractbeheer

02/518 49 43

 

 

Human resources

Brenda Marchand

Personeelsverantwoordelijke

02/518 49 53

 

 

ICT

Michel Vasic

ICT Attaché

02/518 49 47

Nicolas Padourek

Deskundige IT

02/518 49 46

Brandon Sauvenière

Deskundige IT

 

 

 

Logistiek

Peter Verniers

Deskundige logistiek

02/518 49 62

Yolanda Macias Cabrera

Logistiek medewerker

02/518 49 71

Daniel Messina

Logistiek medewerker

02/518 49 45

Pierre Badiano

Logistiek medewerker

02/518 49 74